Fotografia Poznań

Fotograf Poznań Piotr Trzciński
Fotograf Piotr Trzciński

Fotografia i Film Poznań
Piotr Trzciński

Cześć! Mam na imię Piotr.
Jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanych, artystycznych zdjęciach z pasją to dobrze trafiłeś. Fotografią zajmuję się od dziecka zaczynając od prostych aparatów analogowych.

Jestem kreatywnym fotografem z Poznania, z pasją do uwieczniania momentów, które zachwycają. Uwielbiam tworzyć różne rodzaje zdjęć, od portretowych po produktowe, a moim celem jest tworzenie artystycznych i zapadających w pamięć obrazów, które pozostaną na zawsze.
Moje wieloletnie doświadczenie w fotografii spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Spędziłem wiele godzin w praktyce, korzystałem z różnych stylów i technik, aby tworzyć profesjonalne i przyciągające uwagę zdjęcia.

Obecnie pracuję na cyfrowym sprzęcie Sony gwarantującym piękne barwy i najwyższą możliwą jakość. Jeśli chcesz zobaczyć więcej fotografii w moim wykonaniu, to zapraszam Cię do portfolio.
Jeśli szukasz fotografa na swój ślub, sesję rodzinną, portretową, narzeczeńską, biznesową, sensualną to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Zajmę się każdym projektem fotograficznym.

Moje portfolio zawiera oryginalne specjalne projekty, od sesji portretowych do sesji ślubnych. Zawsze staram się wykrzesać z moich zdjęć maksymalny potencjał. Fotografując ludzi, przy pomocy światła wydobywam ich charakterystyczne cechy a czasem coś  czego jeszcze o sobie nie wiedzą.

Myślę, że fotografie powinny prowokować i nie pokazywać tego, co jest już znane. Nie wymaga ani wielkiej siły ani magii odtworzenie czyjejś twarzy na zdjęciu. Magią jest postrzeganie ludzi w zupełnie nowy sposób.
– Don McCullin

GWARANCJA WYKONANIA ZDJĘĆ

Dbając o bezpieczeństwo swoje i klienta w mojej torbie fotograficznej mam zawsze podwójny zestaw sprzętu a dodatkowo zdjęcia zapisywane są jednocześnie na dwóch kartach pamięci. Dzięki temu gwarantuję że Państwa ulotne chwile na pewno zostaną uwiecznione niezależnie od zdarzeń losowych takich jak awaria aparatu, obiektywu, lampy błyskowej czy karty pamięci.

Fotografuję najlepszym
sprzętem na świecie

Sprzęt fotografa Piotra Trzcińskiego
Fotografuję najlepszym sprzętem na świecie, co pozwala mi uzyskać najwyższą jakość zdjęć i zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zaawansowanej technologii i doskonałemu oprogramowaniu moje fotografie są nie tylko wyjątkowo ostre, ale także wyróżniają się bogatymi i naturalnymi kolorami. Pracuję z pełnoklatkowymi najnowocześniejszymi aparatami cyfrowymi SONY oraz najwyższej jakości obiektywami SONY G-Master, które pozwalają mi na dostosowanie się do każdej sytuacji i osiągnięcie pożądanych efektów. Dlatego też, jestem przekonany, że moje fotografie zawsze będą wyróżniać się na tle innych.

Fotograf Poznań – dlaczego ja?

Na Poznańskim rynku jest wielu fotografów mniej lub bardziej profesjonalnych. Zdecydowana większość traktuje ten zawód jako zajęcie dorywcze a na co dzień pracują zupełnie gdzie indziej. Jest też grupa fotografów tzw. rzemieślników dla których fotografia jest codziennością ale bez większych wartości artystycznych. Fotografia Poznań to szeroki temat ale są też tu fotografowie którzy robią to sercem a największą radość sprawia im zrobienie niepowtarzalnego zdjęcia.

Każdy fotografuje po swojemu a ja zapraszam do obejrzenia moich zdjęć i skorzystania z usług mojej sprawdzonej firmy.

Dlaczego tak bardzo lubię fotografować:

  • Fotografia zmienia i poszerza sposób patrzenia na świat,
  • Fotografowanie pozwala poznawać nowych ludzi,
  • Zawód fotografa uczy samodyscypliny,
  • Fotografowanie pozwala podróżować,
  • Jestem dokumentalistą czasów,
  • Mogę pokazać ludziom ich samych jakimi do tej pory siebie nie znali,
  • Jak każdy facet lubię gadżety więc mam możliwość posiadania najnowocześniejszego sprzętu,
  • Fotografowanie otwiera umysł, pozwala pamiętać, to magia.
Fotograf Poznań sesja studyjna

Fotograf Poznań - sesja modowa
NATALIA TOMCZYK
I Vice Miss World Poland 2015
II Vice Miss Polonia 2010
Playboy 05/2016

fot. Piotr Trzciński
Fotograf Poznań - sesja portretowa
ANETA BYCZYK
Playboy 03/2004

fot. Piotr Trzciński
Fotograf Poznań - sesja portretowa
KAJA TOMASZEWSKA
Finalistka Miss Polski 2023

fot. Piotr Trzciński

“Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię,
są tylko dobre fotografie”.

– Ansel Adams

Miło, sympatycznie i w rozsądnych cenach

Zamów sesję

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach.
Chciałbym sprawić by czas poświęcony na naszą współpracę
był dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.