Sesja fotograficzna – Walentynkowa

Walentynki to święto zakochanych, ale przede wszystkim wspaniała okazja do stworzenia trwałych wspomnień. Jeśli planujesz uwiecznić swoją miłość na fotografiach pamiątkowych, najlepiej zdecydować się na specjalną sesję walentynkową. Co można zrobić podczas tego typu zdjęć?

Każdy aspekt tej sesji fotograficznej jest dopracowany w najmniejszym detalu oraz maksymalnie dopasowany do okoliczności, a więc charakteru Was obojga.

Starannie dobrane i spersonalizowane scenerie, odpowiednie kadry, fotograficzna lokalizacja sesyjna, zdjęcia wykonywane z niespotykanym dotychczas uczuciem.

Najlepsze miejsca na sesje Walentynkowe

Park Cytadela w Poznaniu – największy park Poznania o powierzchni ok. 100 ha, zbudowany w latach 1963–1970 na terenie dawnego Fortu Winiary.

Uliczki poznańskiego Starego Rynku – jest trzecim co do wielkości rynkiem w Polsce (po krakowskim i wrocławskim) i jednym z większych w Europie.

Okolice wieżowca Bałtyk w Poznaniu – z jednej strony zabytkowy, XIX-wieczny budynek Concordia Design, a z drugiej innowacyjny, odważny i rozpoznawalny biurowiec Bałtyk. Jego projekt wykonany został przez jedną z najlepszych pracowni projektowych na świecie – MVRDV z Holandii, specjalizującej się w tzw. multifunctional buildings.

Park Mickiewicza w Poznaniu – zabytkowy park miejski w Poznaniu, leżący na terenie Dzielnicy Cesarskiej w centrum miasta. Jeden z najokazalszych parków w mieście, stanowiący jądro Dzielnicy Cesarskiej.

Jezioro Malta w Poznaniu – nazywane też Zbiornikiem Maltańskim – sztuczny zbiornik wodny położony w Poznaniu na prawym brzegu Warty, powstały w wyniku spiętrzenia Cybiny. Został oddany do użytku w 1952 roku.

Sesja Walentynkowa jako prezent dla swojego partnera

Na życzenie naszych Klientów produkujemy eleganckie albumy na okazje takie jak Walentynki czy Ślub.

Walentynki to idealny czas aby uczcić Waszą miłość. W związku z tym sesja fotograficzna jest okazją, aby pokazać Wasze uczucie i uwiecznić je na zdjęciu. Czy chciałbyś zrobić prezent dla swojego partnera/partnerki? Jeśli tak, to mam dla Ciebie ofertę!

Jako profesjonalny fotograf z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu sesji zdjęciowych, mogę zaoferować Ci sesję fotograficzną walentynkową. Moje portfolio zawiera oryginalne prace, od sesji portretowych po sesje ślubne. Podczas sesji wykonamy bardzo wiele zdjęć by wybrać te najlepsze dla Was.

Moje usługi obejmują przygotowanie i wykonanie sesji zdjęciowej, której efektem będą wysokiej jakości, cyfrowe zdjęcia w postaci plików JPG, które później wykorzystasz do druku zdjęć lub wysyłania ich swoim znajomym.

Jeśli szukasz sesji zdjęciowej na Walentynki, skontaktuj się ze mną tu.